Carapet variantas, Teheranas, Persija, metai | Rugs, Home decor, Decor


Taip pat yra plastmasinis padėklas, apie kurio funkciją pakalbėsime kiek vėliau ir pritvirtinama šluostė, tad su šiuo robotu galima ir plauti grindis. Ir ne tik plauti, bet tuo pačiu metu jis ir siurbia grindis. Pakuotėje yra dvi grindų plovimo šluostės. Tad tai pirmasis skirtumas nuo senesniosios versijos.

Pristatymas 20 × 20 kokybės, austi iš gryno šilko, ant gryno šilko. Viename kv.

carapet variantas

M yra 4 mln. Kilimai carapet variantas kilimai yra rankų darbo, o gaminio atsargos gali nuolat keistis.

carapet variantas

Prieš užsakydami, klauskite atsargų santykio su klientais. Mielai bendradarbiaujame su žinoma laivybos kompanija. Siunčiame visame pasaulyje DHL ir mes jums pranešime jūsų sekimo numerį iškart po jūsų užsakymo išsiuntimo.

carapet variantas

Paruošimo laikas yra nuo vienos iki keturių darbo dienų. Rankų darbo gaminių paruošimo laikas gali būti ilgesnis. Šie produktai yra specialiai jums gaminami ir paprastai trunka 7 dienas.

Jei ji yra ilgesnė nei 7 dienos, išsamią informaciją galite rasti produkto aprašymo skyriuje. Yra dvi pristatymo galimybės. Jūsų užsakymas bus pristatymo adresu nuo 1 dienos iki 7 dienų.

carapet variantas

Informacija pateikiama apačioje. Antrasis variantas yra normalus gabenimas. Įprastas pristatymas trunka nuo 25 dienų iki 30 dienų.

carapet variantas

Jei neskubate, visada galite pasirinkti šį metodą. Siuntimo kaina apskaičiuojama pagal bendrą jūsų užsakymo kainą.

carapet variantas

Jei jūsų krepšelis bus didesnis, siuntimo išlaidos bus mažesnės. Jūs gausite nemokamą pristatymą, kai jūsų užsakymo suma viršija USD.