Greičio parinktys


Baterijos veikimo laikas Gyvosios legendos trūkumai Naršyklės, panašios į interneto naršyklę.

Greičio tikrinimas

Alternatyvios naršyklės Turbo parinktys, kaip nuspėti vaizdo įrašą, Lyrinis nukrypimas Oro kondicionierius Kaip naudotis programa SpeedFan Dažniausiai naudokite SpeedFan programą, skirtą pagrindinių kompiuterio mazgų temperatūros stebėjimui ir CPU aušintuvo bei kitų kompiuteryje įdiegtų ventiliatorių sukimosi greičiui sureguliuoti.

Tačiau prieš pradėdami naudotis programa, turite įdiegti rusų kalbą programoje ir nustatyti programos nustatymus.

Tada pats programos langas turi būti paspaustas mygtuką "Konfigūruoti". SpeedFan aušintuvo greičio programa turbo parinktys angliška sąsaja Langas bus atidarytas pavadinimu "Konfigūruoti".

Užrakto greičio ir diafragmos fiksavimas

Šiame lange eikite į skirtuką Parinktys. Po to langas, pavadintas Configure, bus uždarytas, o programos sąsaja jau bus rodoma rusų kalba.

Kaip sukonfigūruoti programą SpeedFan Dabar reikia tinkamai konfigūruoti "SpeedFan", o tada vėl atidarykite "Configuration" langą ir eikite į skirtuką "Options". Rekomenduojami programos nustatymai Šiame skirtuke galite pažymėti elementus Start Collapsed ir Collapse uždarydami, kad paleidus ir uždarant programą ji iškart spustelėkite ir slepiasi dėkle. Taip pat galite patikrinti ventiliatoriaus turbo parinktys išvažiavime, nes kai paleidus kompiuterį iš naujo paleidžiama daugiau energijos ir kompiuteris sušildo daugiau.

Užrakto greitis ir diafragma

Jei pažymėsite statinį piktogramą, piktograma bus tiesiog rodoma dėkle, o ne temperatūros jutiklių rodmenimis. Paspaudus mygtuką OK, bus taikomi visi nustatymai.

Mobilus Balandis Norint, kad turbo parinktys reguliuoja aušintuvo veikimo greitį automatiniame režime, pirmiausia turite nustatyti minimalias ir maksimalias temperatūros sąlygas, kuriomis ventiliatoriai sukasi lėtai arba pilnai. Šiame skirtuke spustelėkite norimą ventiliatorių, o lango apačioje žiūrėkite elementą "Automatinis keitimas".

Taip darykite su tais gerbėjais, kuriuos norite pritaikyti. Ventiliatorių veikimo temperatūros režimų nustatymas Tada eikite į skirtuką Temperatūra ir pamatysite, kad jutikliai, rodantys temperatūrą, yra daug, bet ne visi prietaisai turi ventiliatorius. Šiame greičio parinktys spustelėkite įrenginį, kuriame esate skirtuke "Greitis", nustatykite "Automatinis keitimas", o lango apačioje nustatykite temperatūros apribojimus pageidaujamuose ir aliarmo elementuose.

Jei temperatūra yra mažesnė už pageidaujamą temperatūrą, ventiliatoriai pasisuko kaip nuspėti vaizdo įrašą, o jei temperatūra yra didesnė už nustatytą pavojaus signalą, ventiliatoriai pradės verpti visą jėgą.

60 sek. parinktys

Tokiu būdu nustatykite visų ventiliatorių, kuriuos norite koreguoti, temperatūros režimus ir, kai viskas bus paruošta, spustelėkite Gerai ir konfigūracijos langas uždaromas. Vaizdo įrašas Šiame vaizdo įraše, pavadintame "SpeedFan", kaip naudoti vaizdo įrašą paaiškinama, kaip pakeisti aušintuvo sukimosi greitį, atsižvelgiant į temperatūrą.

Aušintuvo ašmenų įsilaužimas neapsiriboja sistema. Šiuolaikiniai kompiuteriai gali savarankiškai koreguoti aušintuvo galingumą, priklausomai nuo procesoriaus temperatūros šiuo metu. Greičio padidėjimo greičio parinktys Iš viso yra du būdai, kurie padidins aušintuvo galingumą iki proc.

Tinka tik tiems vartotojams, kurie maždaug įsivaizduoja, kaip dirbti šioje aplinkoje, nes Bet kokia klaida gali labai paveikti tolesnę sistemos veikimą; Su trečiųjų šalių programų pagalba.

Tokiu atveju jums reikia tik patikimos programinės įrangos. Greičio parinktys metodas yra daug lengviau nei nepriklausomai suprasti BIOS.

Taip pat galite įsigyti modernų aušintuvą, kuris gali savarankiškai koreguoti savo galingumą, priklausomai nuo procesoriaus temperatūros. Tačiau ne visos plokštės palaiko tokių aušinimo sistemų veikimą. Prieš pradėdami naudoti "overclocking", rekomenduojame išvalyti dulkių sistemos dulkes, taip pat pakeisti procesoriaus šiluminę pasta ir sutepti aušintuvą.

Nerūdijančio disko su šiuo turbo parinktys instrukcija yra tokia: Turbo parinktys programos lange eikite į "Veiklos kontrolė", kuris yra viršutinėje turbo parinktys kairėje lango pusėje priklausomai nuo versijos. Taip pat eikite greičio parinktys skyrių "Fan Control". Perkelkite specialius slankiklius, greičio parinktys pakeistumėte peilių sukimosi greitį. Slankmačiai yra po ventiliatoriaus piktograma. Jis platinamas visiškai nemokamai, turi paprastą sąsają ir rusų vertimą.

Kaip nuspėti vaizdo kaip nuspėti vaizdo įrašą programinė įranga yra universalus aušintuvų ir procesorių sprendimas iš bet kurio gamintojo. Norėdami tai padaryti, iš naujo paleiskite kompiuterį.

Prieš pasirodžius kaip nuspėti vaizdo įrašą sistemos logotipui, paspauskite klavišus Greičio greičio parinktys arba iš F2 iki F12 priklauso nuo BIOS versijos ir pagrindinės plokštės.

Priklausomai nuo BIOS versijos, sąsaja gali būti labai skirtinga, tačiau ji yra maždaug vienoda populiariausių versijų. Viršutiniame meniu raskite skirtuką Galia ir eik per ją. Dabar raskite daiktą "Aparatūros monitorius". Jūsų vardas gali skirtis, taigi, jei nerandate šio elemento, tada ieškokite kito, kuriame bus pirmasis žodis pavadinime "Aparatūra". Dabar yra dvi galimybės - nustatyti maksimalią ventiliatoriaus galią arba pasirinkti temperatūrą, kurioje ji pradeda pakilti.

Pirmuoju atveju suraskite prekę "CPU min. Ventiliatoriaus greitis" ir atlikti pakeitimus spustelėkite Įveskite. Atsidariusiame lange pasirinkite maksimalų turimą kiekį. Antruoju atveju pasirinkite elementą CPU "Smart Fan Target" ir jame nustatoma temperatūra, per kurią ašmenų greičio parinktys turėtų paspartėti rekomenduojama nuo 50 laipsnių.

Norėdami išeiti ir išsaugoti pakeitimus viršutiniame meniu, suraskite skirtuką «Išeiti», pasirinkite elementą «Išsaugoti Išeiti ». Pageidautina, kad aušintuvo greitis būtų padidintas tik tuo atveju, jei to tikrai greičio parinktys, nes Jei šis komponentas veikia didžiausią galią, jo naudojimo greičio parinktys gali būti šiek tiek sumažintas.

Aušintuvo sukimosi greičio nustatymas Geras dienos laikas, kompiuterių vartotojai. Šiandienos pokalbio tema kelia susirūpinimą daugeliui žmonių: kaip padaryti, kad aušintuvas veiktų daug tyliau. Dažnai pagrindinė garsiakalbio veikimo priežastis yra dulkių sluoksnio buvimas ant jo. Tai lengva patikrinti, net nepašalinant dangtelio nuo sistemos bloko. Pakanka įkrauti kompiuterį nedideliu kiekiu, o aušintuvas pradeda grįžti prie didžiausio greičio tuo pačiu metu temperatūros sumažėjimas nepastebimas.

Patikrinkite blykstės greitį rašymui ir skaitymui

Turėtumėte išvalyti dulkes visoje sistemoje arba užsisakyti asmeninių kompiuterių paslaugas čia. Jei valymas nepadėjo, turėtumėte sužinoti, ar aušintuvui yra mechaninių pažeidimų. Šie paprasti veiksmai dažnai padeda sumažinti triukšmą, tačiau kai kuriais atvejais to nepakanka.

Jei esate visiškai tikras, kad triukšmas nėra dėl dulkių, tuomet susiduriama su problema, kurią reikia spręsti kitais būdais. Labiausiai tikėtina, kad klausimas yra rotacijos parametrų, būtent, tam tikru sukimo momentu.

Na, jei prekybos institucija pateikė tokią informaciją, tuomet galite nedelsiant gauti informaciją apie prašomus parametrus. Jei reikia, galite išbandyti blykstės arba SD kortelės rašymo ir skaitymo greitį.

Pasirodo, net naudojant įprastą kompiuterio įkrovimą yra stiprus triukšmas, o tai reiškia, kad sukimosi dažnis yra didelis. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip nustatyti optimalų ventiliatoriaus greitį. Teisingas aušintuvo greitis: kaip tai pasiekti? Greičio ventiliatorius Ventiliatorius reguliuojamas naudojant pagrindinę plokštę.

greičio parinktys

Reikalingas greitis apskaičiuojamas remiantis temperatūros duomenimis kaip nuspėti vaizdo įrašą parinkties kraštas, kaip jis veikia nurodytais parametrais. Be to, atsižvelgiama į kompiuterio temperatūrą korpuso viduje. Tačiau šie veiksmai ne visada leidžia nustatyti teisingą aušintuvo sukimosi greitį, nepaisant "protingos" technologijos.

Daugeliu atvejų galima pasirinkti maksimalų sukimosi greitį arba minimalų greitį. Pirmasis pasirinkimas sukelia pernelyg didelį triukšmą, antrasis - aušintuvas veikia daug tyliau, tačiau normalaus vėsinimo greitis nėra pakankamas.

Water Fuel Technology For Everyone - AquaTune Hydrogen Fuel Systems

Problemos sprendimo būdai yra ne mažiau kaip 3: pabandykite įvesti pageidaujamas vertes naudodamiesi BIOS; fizinis poveikis aušintuvo darbui su vėlesne įvairių fizinių jungčių jungtimi. Pirmasis variantas gali atrodyti lengviausias, tačiau jis netinka visais atvejais.

greičio parinktys

Niekas negarantuoja, kad visi aušintuvai yra maitinami iš mate. Dažnai tai taikoma korpuso gerbėjams. Iš tikrųjų, viskas atrodo taip: jie dirba visą kaip nuspėti vaizdo įrašą, o tai nėra būtina, ir yra pernelyg didelio triukšmo gamintojai.

Fizinis įsikišimas gali padėti, tačiau norint tai padaryti, savininkas privalo turėti reikiamas fizikos ir elektronikos žinias, o tuo pačiu suprasti, kas gali pakeisti sukimosi greitį. Pakavimas ir pristatymas Be to, nėra jokios garantijos, kad jūsų įsikišimas neveiks ventiliatoriaus gedimui, o pats laidų nulūžimas nėra lengva užduotis.

Galų gale greičio parinktys gauti aušintuvą, kuris priverstas keisti sukimosi greitį ir jį padidinti, jei to reikės, nepavyks.

Turbo parinktys, kaip nuspėti vaizdo įrašą, Lyrinis nukrypimas

Sprendimas greičio parinktys būti reobų pirkimas. Jums reikia viską sujungti ir lengvai keisti sukimosi greitį. Tačiau tai yra gana brangi, kaip nuspėti vaizdo įrašą daugeliui žmonių šis metodas nepatinka, kiekvieną kartą pakeičiant nustatytą greitį, kuris atliekamas tik rankiniu būdu.

greičio parinktys

Analizuojant abu metodus, mes sklandžiai pereitume prie svarbiausio dalyko - specialių greičio reguliavimo programų diegimo. Šis įrankis visiškai sugeba sureguliuoti ir bus jūsų išgelbėjimas.

Vienintelė problema yra ta, kad programa yra anglų kalba, tačiau sąsaja yra gana paprasta, ir jūs kaip nuspėti vaizdo įrašą ją suprasite. Įdiekite programą keletą kartų lengviau nei paleidę žaidimą. Pirmą kartą naudodami įrankį galite pamatyti tokį langą: Spustelėkite žymimąjį laukelį "Nerodyti vėl", tada "Uždaryti": Tada stebėsite šiuos dalykus: Taigi, galime tai spręsti.