Kelis variantus


Mėnesio tema: Kaip kovoti su stresu prieš laikant teorijos ar praktikos egzaminus? Jaudulys lydi kiekvieną žmogų visą gyvenimą, todėl su juo būtina išmokti susigyventi. Deja, tačiau vairavimo teorijos ar praktikos egzamino metu neretai daugelį aplanko nerimas. Įsivaizduojame pačius blogiausius scenarijus, kas tik gali nutikti egzamino metu. O tas jaudulys dar tik labiau sustiprėja, jei pasitaiko rimtas ir kiek niūrokas egzaminuotojas.

Jei dar neturėjote sąskaitos pas mus, eikite į priekį ir sukurti dabar. Naujo viktorinos pristatymo kūrimas Lauke Mano Pristatymas puslapyje, sukurkite naują pristatymą pasirinkdami mygtuką nauja pristatymas viršutiniame kairiajame kampe.

Namo statyba su būsto paskola

Pavadinkite savo pristatymą ir neprivalomą prieigos kodą savo dalyviams, tada pasirinkite Sukurti pristatymą. Jūsų pristatymas kelis variantus kaip parodyta žemiau. Viktorinos nustatymas Dešinėje pusėje esančioje redaktorių lentoje galite pamatyti 2 tipus viktorinos klausimų: Pasirinkite atsakymą ir Pasirinkite vaizdą. Pasirinkite atsakymą yra klausimų su atsakymų variantais variantai, kuriuose variantai yra žodžiai.

Renault Trafic dalimis. Visas dalimis turiu kelis variantus traf

Pasirinkite vaizdą taip pat yra klausimai su atsakymų variantais, tačiau yra ne tik žodžiai, bet ir vaizdo parinktys. Pasirinkite viktorinos klausimo variantą.

Bus sukurtos dvi skaidrės - viena viktorinai ir kita - lyderių sąrašui. Vėliau paaiškinsime iškabos skaidrę. Lauke Turinys skirtuką, galite nustatyti savo viktorinos klausimą.

kelis variantus

Pagal Jūsų klausimai, galite nustatyti savo klausimą, kurį norite užduoti. Taip pat prie klausimo galite prekybos centrai dvejetainiai variantai aprašymą arba paveikslėlį, kad gautumėte papildomų patarimų.

Internetinės viktorinos „AhaSlides“ kūrimas

Pagal Nustatymai, galite išvardyti galimus atsakymus į savo klausimą. Jei pasirinksite Pasirinkite vaizdą viktorina, prie parinkčių taip pat galite pridėti vaizdų. Nepamirškite pažymėti laukelio, esančio dešiniojo atsakymo dešinėje.

kelis variantus

Mes išvardijome 3 galimus atsakymus į aukščiau pateiktą klausimą su Las Vegasas pažymėtas kaip teisingas atsakymas. Pagal Laikas atsakyti, galite nustatyti terminą atsakymui į jūsų klausimą. Yra 2 nustatymai Kiti nustatymai Pirmasis variantas leidžia dalyviams surinkti daugiau taškų, kelis variantus greičiau jiems atsakoma.

Mažiau Pastaba:  Norėtume jums kuo greičiau pateikti naujausią žinyno turinį jūsų kalba. Šis puslapis išverstas automatiškai, todėl gali būti gramatikos klaidų ar netikslumų. Mūsų tikslas — padaryti, kad šis turinys būtų jums naudingas.

Jei jie nebus pažymėti, dalyviai gaus tuos pačius balus, jei atsakys teisingai, nepaisant to, kaip greitai jie atsako. Antrasis variantas leidžia dalyviams pasirinkti kelis variantus. Kelis variantus taškus gauna tik rinkdamiesi visi teisingi variantai.

Apklausos planavimas

Čia prisijungia jūsų dalyviai, pasirenka avataras ir įveskite savo slapyvardį. Viktorina Pradėję žaidimą, dalyviai bando atsakyti į klausimus ir konkuruoti lyderių sąraše. Lyderių lentelė Po kiekvieno klausimo iškabos parodys kiekvieno žaidėjo rezultatą ir tai, kaip rezultatas pasikeitė iš vieno klausimo į kitą. Kai būsite pasirengę pradėti internetinę viktoriną, pasirinkite Pateikti mygtukas viršutiniame dešiniajame kampe.

Dalyviai prisijungs prie viktorinos per pateiktą QR kodą arba nuolatinį prisijungimo kodą.

Renault Trafic dalimis. Visas dalimis turiu kelis variantus traf

Fojė Vestibiulyje pamatysite dalyvius, rodomus su atitinkamu avataru ir slapyvardžiais. Fojė sesija Kai būsite pasiruošę, pasirinkite Pradėkite viktoriną mygtuką pradėti. Viktorina Klausimai pasirodo ir dalyviai turės ribotą laiką atsakyti į kiekvieną klausimą.

kelis variantus

Teisingas atsakymas suteikia 50— taškų, priklausančių nuo jūsų nustatymų. Kai skaičiavimas baigsis, bus parodytas rezultatas ir teisingas atsakymas. Dalyviai gali pamatyti, ar teisingai atsakė į savo telefonus. Lyderių lentelė Po kiekvieno klausimo rodoma iškaba. Po galutinio klausimo iškabos rodys nugalėtoją.

Darbuotojo anketos kūrimas

Viktorinos demonstracija ir galutinė iškaba Turite klausimą, į kurį neatsakėme? Nedvejodami susisiekite su mūsų palaikymo komanda. Spustelėkite mėlyną pokalbio mygtuką, esantį apatiniame dešiniajame kampe, kad galėtume jums nedelsdami padėti.

Įtraukite savo auditoriją į savo pristatymą įtraukdami balsavimą realiu laiku, klausimų ir atsakymų sesijas, viktorinas ir žaidimus.

kelis variantus

Jokių diegimų ir atsisiuntimų. Nereikia kreditinės kortelės.