Pasirinkimo operacija.


TC pasirinkimams

Remiantis tyrimais, tėvų lydėjimas į operacinę ir buvimas anestezijos pradžioje nepakankamai mažina procedūros sukeltus neigiamus simptomus, tačiau tėvai yra labiau patenkinti, lydėdami vaikus į operacinę.

Tyrimo tikslas — nustatyti, kuri ikioperacinė vaikų raminimo priemonė pasirenkama dažniausiai, kokie pasirinkimą lemiantys veiksniai ir koks pasitenkinimas pasirinktąja priemone. Prospektyvinis randomizuotas tyrimas atliktas Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninėje Kauno klinikos LSMUL KK Veido ir žandikaulių chirurgijos klinikoje metų kovo — lapkričio mėnesiais.

namų uždarbio internete

Tyrimo metu apklaustas 91 tiriamasis: tėvai arba artimieji, lydėję vaikus į planinę odontologinę operaciją, taikant bendrinę nejautrą. Tiriamiesiems buvo pateikta anketa, kurioje reikėjo nurodyti bei įvertinti pasirinktą premedikacijos priemonę, jos veiksmingumą ir pasitenkinimą.

Premedikacija midazolamu tabletės arba tirpalas yra veiksmingesnė, t. Pasitenkinimas premedikacijos priemonių midazolamo tabletės, tirpalas ir paciento lydėjimas į operacinę pasirinkimu statistiškai reikšmingai nesiskyrė.

užsidirbti pinigų namuose internete

Daugelis respondentų rinkosi vaikų lydėjimą į operacinę. Tėvų nuomone, midazolamo vartojimas buvo veiksmingesnis, nors pasitenkinimo skirtumo tarp farmakologinės midazolamas ir nefarmakologinės premedikacijos nestebėta.

investicijos į Bitcoin projektus xxi amžius

Raktiniai žodžiai: vaikų premedikacija, midazolamas, pasirinkimo operacija į operacinę, odontologinės operacijos.