Pasirinkimo specifikacijos


Mercedes-Benz GLA: specifikacijos Pasirinkimo specifikacijos, Pasirinkimo sandoris — Vikipedija Įdiegdami, kopijuodami ar naudodami programinę įrangą jūs sutinkate su licencijos sutarties turiniu bei sutinkate laikytis sutarties sąlygų. Bendrasis programos aprašymas Programos paskirtis yra apskaičiuoti ir pasirinkti kompaktiškus vėdinimo įrenginius su DUPLEX serijos šilumos regeneravimo įrenginiais.

pasirinkimo specifikacijos

Pasirinkimo metodas Įrenginys parenkamas tokiu pat būdu kaip tai atliktų projektuotojas. Visų parametrų — oro srauto, galimo slėgio, temperatūrų —  įvedimas Įrenginio naudojimo būdo įvedimas — šildymas, vėsinimas, maišymas, apėjimas, vandens temperatūros Automatinis tinkamo įrenginio pasirinkimas — siūlomi tinkami įrenginiai ir galimi pasirinkimai pagal jūsų pateiktus kriterijus.

pasirinkimo specifikacijos

Montavimo padėties, angos padėties, korpuso tipo, angos dydžio ir pan. Programa turi svarbų spausdinimo modulį, pasirinkimo specifikacijos suteikia galimybę: spausdinti išsamias pasirinkimo specifikacijos ataskaitas; spausdinti oro pusės sistemos diagramą; spausdinti katalogo lapus; spausdinti elektros instaliacijos diagramas; eksportuoti šias išvestis txt, rtf, doc Microsoft WORD formatu, o taip pat PDF formatu, kad būtų galima redaguoti toliau.

pasirinkimo specifikacijos