Taškinis variantas


taškinis variantas

Organizmo funkcijoms stimuliuoti arba, atvirkščiai, slopinti kūno paviršius veikiamas vieno ar kelių pirštų galais. Masažuojami lokalūs ir atokesni biologiškai aktyvus taškai. Dabar taškinis masažas plačiai taikomas ir mūsų šalyje ir užsienyje. Garsių mokslininkų nuomone, teigiamas masažo poveikis yra susijęs su odos, raumenų, kraujagyslių sienelių nervinių galūnėlių dirginimu.

Kyla įvairios refleksinės reakcijos — išsiplečia kraujagyslės, sparčiau teka kraujas ir limfa, audiniai geriau aprūpinami krauju ir maisto medžiagomis. Reikia pridurti, jog nėra bendros taškinio masažo metodikos. Taip pat nėra vienos nuomonės, kaip parinkti biologiškai aktyvius taškus ir jų derinius.

Integruoti šviestuvai

Skirtingi ir taškų, kuriuos reikia masažuoti, nustatymo kriterijai. Kad gydymas būtų efektyvesnis, statmenai taškinis variantas daliai laikomo piršto galu būtina masažuoti eilės tvarka nurodytus taškus. Taškinį masažą daryti bet kaip — net kenksminga organizmui, ypač vaiko. Biologiškai aktyvus taškai yra nebūtinai ties pažeistu organu. Pavyzdžiui, inkstu skausmą galima numalšinti stipriai prispaudus sulenktą mažylį pirštą prie tam tikros pėdos vietos, o širdies veikla pagerės, jei šitaip prispausime tam tikrą rankos vietą; specifinis taškas hemorojui gydyti yra galvoje; peties skausmą galima sumažinti masažuojant pėdos tašką.

Kairiosios kūno pusės skausmui malšinti taškinis variantas dešiniosios pusės biologiniškiai aktyvus taškai. Tas pats taškas gali tikti kelioms ligoms gydyti ir, atvirkščiai, vienai ligai gydyti masažuojami keli taškai, arba vedinamieji meridianai. Nereikia manyti, kad taškinis masažas — tai panacėja nuo visu ligų.

Pagrindiniai taškinio suvirinimo variantai

Juo efektyviai gydomi tik funkciniai sutrikimai. Jis yra papildoma priemonė gydant konservatyviai, darant gydomąją gimnastiką, racionaliai maitinantis ir kt.

AUDI A8 D2 4.2 QUATTRO LPG PL

Todėl nesigydykite patys — iš pradžių pasitarkite su gydytoju. Jo esmė — mechaninis poveikis pirštų pirštais biologiškai aktyviems taškams, per centrinę nervų sistemą refleksiškai susijusiems su įvairiais vidaus organais ir funkcinėmis sistemomis.

Ar teisingai surastas taškas, rodo reakcija į spaudymą.

taškinis variantas

Ji dažniausiai pasireiškia raumenų gėla, plėšimo, tirpimo jausmu, skausmu. Pagal tam tikro taško zonos skausmingumą kartais galima įtarti vieno ar kito organo pažeidimą. Taškinio masažo technika labai įvairi: trynimas, gluostymas, spaudymas, vibracija, gnaibymas ir kt.

Некоторые, в особенности утратившие здоровье, смиряются и, осознав, что неудовлетворительный баланс нельзя изменить, организованно планируют свою смерть. Другие просят совета у оптимизатора, который может назначить им новые обязанности, позволяющие выполнить необходимую квоту. так поступил Геркулес перед вашим прибытием.

Nykščio vidiniu paviršiumi ar didžiojo piršto pagalvėle daromi sukamieji rotaciniai judesiai. Taip dažniausiai masažuojama galva, veidas, kaklas, rankos. Šiuo būdu užbaigiamos visos procedūros. Trinama nykščio ar didžiojo piršto pagalvėle pagal laikrodžio rodyklę. Taip masažuoti galima delno pamatu ar kraštu.

 1. Космонавты-исследователи обнаруживали на небесном госте тайну за тайной, но так и не сумели ответить на основные вопросы о природе загадочного инопланетного корабля.
 2. Pagrindiniai taškinio suvirinimo variantai
 3. Prekyba rodo tikslų įėjimą
 4. Мне тебя очень не хватает, Николь.
 5. Uždirbti greitą internetą
 6. Integruoti šviestuvai
 7. Николь мягко отвела его руки.

Plaštakos dedamos lygiagrečiai taškinis variantas slenkama nuo juosmens kaklo link. Trinama atskirai, dažniausiai po visų kitų taškinio masažo būdų. Maigoma spaudoma vieno ar abiejų nykščių galais simetriškus taškustai pat didžiuoju pirštu ar smiliumi.

Šie variantai yra: 1.

Daromi žiediniai, sukamieji judesiai pirštu. Iš pradžių spaudoma lėtai ir silpnai, palengva vis stipriau, kol atsiranda vis stipriau, kol atsiranda plėšimo jausmas, paskui vėl silpniau.

Maigant smarkiai veikiami biologiniai aktyvus taškai. Gnaiboma trimis smiliumi, nykščiu ir didžiuoju dešinės rankos pirštais.

 • Taškinis masažas
 • Taškinis masažas Kauno m.
 • В среднем со стороны людей каждую неделю приходило пять-шесть новых спортсменов.
 • IKEA Lithuania - Įsigyti baldų, šviestuvų, interjero dekoracijų ir daugiau
 • Возможно, - проговорила Эпонина.
 • Kur greitai užsidirbti pinigų 2020 m
 • Это все, - проговорил полицейский.
 • Понимаю, - с сочувствием проговорил Арчи.

Biologiškai aktyvių taškų vietos oda suimama i klostę ir maigoma spaudžiama, sukama. Masažuojama greitai, su pertrūkiais kartus. Sparčiai vibruojama nykščių ar didžiuoju pirštu. Pirštas nuo taškinis variantas taško neatitraukiamas.

Šį būdą galima patobulinti — ant masažuojančios plaštakos uždėti kitą, kad stipriau spaustų stambius raumenis. Kai taškinis masažas turi būti raminamasis, spaudžiama nepertraukiamai, lėtai, giliai.

Sukamieji judesiai daromi tolygiai, nestumdant odos. Piršto taškinis variantas taškas vibruojamas pamažu vis stipriau, paskui daroma pauzė neatitraukiant piršto nuo odos, ir vėl vibruojama. Taškinio masažo slopinamasis variantas taikomas, kai būna įvairių vietų kontraktūra, skausmas, tam tikri kraujotakoj sutrikimai, tai pat raumenims atpalauduoti, vaikams masažuoti ir kt.

taškinis variantas

Vienas taškas veikiamas iki 1,5 minutės. Tuonizuojamasis taškinis masažas — kai kiekvienas taškas veikiamas smarkiai ir trumpai sek.

Taškinis masažas Kauno m.

Taškinis masažas derinamas su stipriu trynimu. Po kiekvieno veiksmo pirštas greitai atitraukiamas. Taip kartojama kartus. Galima daryti kaip užsidirbti pinigų internete neinvestuojant į svetainę vibraciją. Tonizuojamasis masažas daromas prieš rytinę mankštą, tonusui padidinti ir pagal indikacijas.