Vėliava prekyboje


Lietuvos valstybės vėliava buvo naudojama tarpukario nepriklausomybės metais vėliau sovietų okupacijos metu buvo uždrausta ir vėl pradėta naudota nuo m.

oltrade dvejetainis variantas

Pas mus Jūs galite įsigyti šias Lietuvos vėliavas: Vientisas spaustas šilkografijos būdu Lietuvos vėliavas nesimato susiuvimų siūlių, neblunkančios spalvos, dvigubas sutvirtintas apsiuvimas. Tai pačios aukščiausios kokybės vėliavos naudojamos tiek patalpų viduje, tiek lauke; Lietuvos vėliavas susiūtas iš 3 audinių - puikios kaina, geros kokybės; Prabangias prezidentines vėliavas norintiems pasipuošti ar išsiskirti.

kaip pritraukti srautą į dvejetainius variantus

Blizgus šilkinis vėliavos paviršius suteikia prabangos įspūdį; Automobilines Lietuvos vėliavėlės; Popierines suvenyrines Lietuvos vėliavėlės. Vėliavas galite pirkti tiek per mūsų internetinę parduotuvę, paprastai užsakymą įvykdome vėliava prekyboje 48 darbo valandas, tiek fizinėje parduotuvėje darbo dienomis adresu Titnago g.

kas yra pasirinkimo galimybių pristatymas

Neradote tinkamo dydžio ar tvirtinimo? Tai ne bėda esame vėliavų gamintojai, todėl galime Jums pagaminti bet kokio nestandartinio dydžio ir formos vėliavą vos per darbo dienas.

kiek dalyviai uždirbs 2 namą

Be to pas mus Jūs taip pat galite įsigyti vėliavų stiebusvėliavų kotus, laikiklius, antgaliusgedulo juostas ir kitus vėliavų priedus.